Kontakt: +48 608 335 086
adwokat
KATARZYNA
HALABOWSKA
O kancelarii

Adwokat Katarzyna Halabowska prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką świadczącą pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i  przedsiębiorców zarówno w  postępowaniu sądowym jak i pozasądowym z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych oraz etycznych.

Kancelaria oferuje bardzo szeroką ofertę usług. Bliższe dane dotyczące świadczonych usług znajdują się w zakładce „Oferta”.

W swoich działaniach Adwokat Katarzyna Halabowska kieruje się przede wszystkim najpełniej rozumianą zasadą rzetelności i  staranności w  prowadzeniu spraw oraz indywidualnym podejściem do klienta – a  to wszystko w  celu osiągnięcia najważniejszego celu jakim jest satysfakcja Klientów.

 

Adwokat Katarzyna Halabowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który ukończyła w 2010 r. broniąc pracę magisterską z Prawa Finansowego napisaną pod kierownictwem prof. dr hab. Jadwigi Glumińskiej- Pawlic. W latach 2011 – 2013 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Izbie Adwokackiej pod patronatem Adwokata Michała Ciupy. Od 2014 roku wpisana na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach.